Skip to main content

Virginia Spacer 21871 bez drutów!

Bardotka, push-up, biustonosz miękki, usztywniany… dzisiaj wybór bielizny jest ogromny, a my same możemy zadecydować kiedy postawić na eksponowanie dekoltu, a kiedy na maksymalną wygodę.  Warto wypróbować każdy rodzaj stanika i wybierać właściwy w zależności od sytuacji i potrzeb! Zdarza się, że jeden model podaruje nam wszystko – i kobiecość, i komfort! To model Virginia 21871!

W każdej kobiecej bieliźniarce powinien się znaleźć biustonosz bez drutów potocznie nazywany bezdrutowcem. Taki stanik jest idealny dla kobiet o dużej wrażliwości na ucisk. Wybierany jest przez kobiety ze względu na zdrowie, wyjątkową potrzebę komfortu czy fizyczną aktywność. Po pierwsze  - posiada specjalną konstrukcję i wykonany jest ze specjalistycznych tkanin i dzianin, które mimo braku usztywnienia idealnie podkreślają i utrzymują piersi we właściwej pozycji. Dzięki temu sylwetka nabiera idealnych proporcji. Miękkość i idealne dopasowanie biustonoszy bez fiszbin do ciała pozwala na takie użytkowanie, w których tradycyjne gorseciarskie modele bielizny mogą krępować ruchy i przeszkadzać. Dobrze dopasowany biustonosz bez fiszbin sprawdzi się zarówno jako bielizna sportowa, jak i na co dzień. Po drugie - miękkie miseczki typu spacer w biustonoszu bez drutów Virginia 21871 marki Corin, oddychające i idealnie dopasowujące się do kształtu piersi nie podrażniają skóry. To one są esencją komfortu. Po trzecie - tradycyjne fiszbiny zastąpione zostały niewyczuwalną lamówką, bardzo cienką i delikatną. Pełni ona też funkcję estetyczną – maskuje i wygładza szew. Szerokie taśmy obszywek okalające obwód rozkładają równomiernie siłę nacisku, nie powodując miejscowych otarć, czy naporu. Dolna część biustonosza uszyta z miękkiego tiulu gorseciarskiego jest elastyczna i w pełni komfortowa, pozwala utrzymać kształt i wymiar. Jednocześnie przeźroczystość jest ultra kobieca i jest ozdobą tego wyjątkowego biustonosza o klasycznej urodzie.

Biustonosz Virginia 21871, bez drutów, zestawiony z dopasowanymi majtkami i pozostałymi częściami garderoby podkreśla kobiecość i zapewnia komfort.