Stylowe dziury, czyli ażury...

"Ajour" oznacza dziurkę

Słowo ażur pochodzi z języka francuskiego (ajour) i oznacza – dziurkę. To rodzaj zdobienia polegający na wycięciu w materiale niewielkich otworów o rozmaitych kształtach. Kreatorzy największych domów mody zdają sobie sprawę z nieśmiertelności ażurowych deseni i chętnie wykorzystują je w swoich kolekcjach.

Corin także wykorzystuje światowe tendencje. Zdumiewające efekty widać w casualowej linii NATALIE 711. Delikatne, drobne i jednocześnie prowokujące  otwory w dzianinie. To dwa oblicza od lat modnego ażuru. Połączony z kontrastowym kolorem staje się ekstrawagancki i idealny dla kobiecych stylizacji. Biustonosze z ażurowymi detalami są wiecznie trendy. Romantyczny charakter biustonosza Natalie 16711 z termicznie modelowanymi miskami typu push up zawdzięczamy przeźroczystościom.

Czarna tkanina w dziurki pokrywająca miękkie, beżowe miseczki prezentuje się bardzo subtelnie. Takie zestawienie sprawdza się także w biustonoszu na duże biusty – Natalie 22711. Jest w całości usztywniony miękką pianką, a ażurowy materiał nadaje mu lekkości, delikatności i kobiecości, nawet w największych rozmiarach. Każdy z biustonoszy ma charakterystycznie ramiączka ze srebrnymi regulatorami. W figach ciętych laserowo, ciało dyskretnie prześwituje. Czerń kompaktowej i super cienkiej dzianiny zapewnia luksus noszenia. To wyjątkowo miękka, gładka i przyjemna w dotyku dzianina. Moda na ażury trwa!