Skip to main content

Nowa kolekcja w kolorze fuksji - Margaret

W tym sezonie nie zabraknie żywych, intensywnych tonów.

Moda czerpie z natury, dlatego w uroczej kolekcji Margaret 718 pojawią się nie tylko kwiatowe motywy, ale przede wszystkim energetyczny i odważny kolor przypominający do złudzenia fuksję. To jeden z najbardziej kobiecych kolorów.

O ile z dopasowaniem odzieży w tym odcieniu trzeba być ostrożnym, bo nie każdy typ urody z nim współgra, to bielizna w odcieniu fuksji pozwala każdej kobiecie na wiosenne szaleństwo. Krzykliwy kolor fuksji w kolekcji Margaret 718 wyciszają: róż i purpura, złote dodatki i klasyczne kroje.

Poza biustonoszem z formowaną miseczką typu push up 16718, zupełnie gładką, do wyboru są biustonosze skonstruowane na większe i cięższe piersi – z miękką miską model Margaret 10718 i z usztywnioną w dolnej części model 12718.

Do kompletu ulubiony typ fig czyli „laser cut” zupełnie gładkie na pośladkach, bezszwowe, zupełnie niewidoczne pod odzieżą i komfortowe w każdym calu.

Wymagający kolor fuksjowy w kolekcji Margaret 718 nabrał szlachetności poprzez delikatne i klasyczne dodatki i sprawdzone fasony.

_____________

Zobacz całą kolekcję Margaret: https://e-corin.eu/pl/corin-kolekcje/margaret