Skip to main content

Corin - Z kobietami i dla kobiet!

W dniu 5 marca 2019 w Willa Impresja w Pabianicach odbyło się spotkanie Corin z klientami z całej Polski. Karnawałowy klimat towarzyszył  gościom po zakończeniu oficjalnej części, która składała się z wykładów szkoleniowych oraz prezentacji nowego projektu Corin – Fundacji „ Zdrowy Biust”.

Część szkoleniową rozpoczęła Agnieszka Socha / Akademia Profesjonalnego Brafittingu, która podczas swojego wykładu „Jak motywować siebie i pracowników” wskazała co jest ważne w bra-biznesie i co powoduje, że działa on jak w szwajcarskim zegarku. Niemałe emocje oraz zainteresowanie, nie tylko wśród męskiej części gości, wzbudził pokaz bielizny Corin na modelkach. Towarzyszył on  szkoleniu prowadzonemu przez Katarzynę Sałata / Dobra Kreacja. Szkolenie miało nieprzypadkowy tytuł „ Na zdrowie! Konstrukcje, technologie i surowce w wybranych produktach Corin w aspekcie zdrowia i komfortu użytkowania”. Poprzedzone zostało wyświetleniem filmu na temat powstawania „Perfect Bra” i unikatowych badań, w wyniku których marka Corin wdrożyła do produkcji idealne biustonosze Corin. Stu czterdziestu uczestników wykładu z zainteresowaniem obejrzało prezentację różnych konstrukcji staników. Mowa była o softach, semi softach, full cup-ach, bardotkach,  push –upach, o biustonoszach typu spacer, nie zabrakło również prezentacji kostiumów kąpielowych. Wszystko w aspekcie zdrowia! Nieprzypadkowe jest jak się okazuje dobieranie surowców, konstrukcji, dodatków. Wszystkie elementy biustonosza są bardzo ważne dla zdrowia kobiety. To wyjątkowa część damskiej garderoby, której walorem jest nie tylko estetyka, ale przede wszystkim odpowiednia dla zdrowia konstrukcja i materiały, z której jest wykonana.

Po ostatkowych słodkościach odbyła się część poświęcona zdrowiu piersi.

Swoją obecnością zaszczycił uczestników spotkania dr hab. n. med. Prof. Nadzw. ICZMP Marek Zadrożny, którego wykład na temat chorób nowotworowych piersi poruszył zgromadzonych. Mowa w nim była nie tylko o zagrożeniach, rodzajach raka piersi, sposobach leczenia, ale tez o zatrważających statystykach i prognozach.  Chirurg onkolog, Kierownik Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Chorób Piersi CZMP w Łodzi, lekarz z wieloletnim doświadczeniem wspomniał o istocie profilaktyki nowotworowej. Podczas spotkania Mariusz Hanczka – współwłaściciel Corin zainaugurował działalność Fundacji „Zdrowy Biust”, mającej na celu propagowanie profilaktyki nowotworowej, głównie u młodych osób.

Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja połączona z uhonorowaniem wyróżniających się we współpracy z Corin klientów. Nagrody wręczono kilkunastu partnerom handlowym.