Skip to main content

Granatowy - kolor roku 2020!

Instytut Pantone kolorem roku 2020 ogłosił – Classic Blue. Co się kryje pod tą nazwą?

To klasyczny niebieski określany marynarskim granatem. Granat to kolor dyscyplinujący, który napawa spokojem, pewnością siebie i jednością. Kobiety wybierające kolor granatowy są pewne siebie, niezależne i samodzielne. To barwa będąca doskonałą alternatywą dla czerni. Klasyczny granat tworzy doskonałe kombinacje z innymi kolorami, nigdy nie jest nudny. W połączeniu z luksusowym złotem, perłowym beżem, jasnym szarym, bielą – wydaje się być idealny. Jest bezpiecznym dodatkiem do zarówno do klasycznych jak i bardzo eleganckich stylizacji.

Bielizna w tym odcieniu ma refleksyjny charakter. Granat wprowadza kobietę w spokój i w ciszę, daje schronienie. Niezawodny niebieski odcień to nie tylko kolor wzburzonego morza, ale bezgraniczna błękitna sugestia nieskończonego i rozległego wieczornego nieba. Granatowa bielizna to harmonia i doskonała baza ubioru na każdą okazję. Granat dobrze wygląda na każdym odcieniu skóry. Jest uniwersalny i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Granat noszą kobiety w każdym wieku.

Kolekcje Corin zaplanowane na najbliższe miesiące są zgodne z najnowszym trendem! Oparte na kolorze roku 2020 kolekcje – to Penelope 715 i Jessica 703. Niedługo znajdą się na półkach salonów z bielizną. Nowością są tez figi typu one size z kolekcji Kylie, także granatowe!

Biustonosze o różnorodnych strukturach tkanin i wzorach doskonale pokazują atuty granatu. Mniej lub bardziej połyskliwy, transparentny, z przezroczystościami lub bez nich, haftowany, gładki, pełen haftowanych wariacji - zawsze jest pełen uroku.  Dodatki, często biżuteryjne, podkreślają charakter danej kolekcji.

Warto sprawdzić czy to tylko kolor roku, czy to także kolor ulubionej bielizny.