Skip to main content

Czy wiesz, że TY także pomagasz?

Czy wiesz, że TY także pomagasz?

Kiedy decydujesz się na zakup bielizny w esklepie Corin, nie tylko dokonujesz wyboru najwyższej jakości produktów, ale także pomagasz innym kobietom. 

Jesteśmy dumni z tego, że możemy ogłosić, iż 1% ceny każdego zakupionego produktu przekazujemy na działalność naszej Fundacji „Zdrowy Biust”.

Fundacja, którą założyliśmy, edukuje i działa na rzecz budowania świadomości  kobiet w temacie profilaktyki nowotworowej raka piersi. 

Wierzymy, że mała pomoc może mieć ogromne znaczenie i liczymy na to, że także Wasze wsparcie przyczyni się do pozytywnych zmian w życiu wielu kobiet.

Nie jesteśmy zwykłą firmą bieliźniarską. Nasze zaangażowanie w działania społeczne i chęć niesienia pomocy sprawiają, że każdy zakup jest również aktem wspierania wspólnych wartości. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, które nie tylko są piękne i wygodne, ale również mają pozytywny wpływ na zdrowie kobiet wokół nas.

Dzięki Twojemu wsparciu możemy wspólnie uczestniczyć właśnie w tworzeniu lepszego, i przede wszystkim, zdrowszego świata. Twój każdy zakup bielizny Corin jest więc nie tylko modnym wyborem, ale również dobrym uczynkiem.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania społeczne i stale szukamy sposobów, aby docierać z naszymi szkoleniami samobadania piersi do jak największego grona. Angażujemy do tej misji współpracujące z nami sklepy, naszych pracowników, klientów, znajome brafitterki, celebrytów i każdego, komu bliskie jest działanie na rzecz ogólnopojętego zdrowia kobiet. Jesteśmy wdzięczni także za Twoje zaufanie i wsparcie, które umożliwiają nam kontynuowanie naszych misji społecznych.

Podsumowując 5 lat działania Fundacji „Zdrowy Biust”, między innymi dzięki Waszej pomocy, udało się:

  • Kupić 7 profesjonalnych fantomów do nauki piersi
  • Zorganizować Bieg Corin OnkoRun, następny w przygotowaniu!
  • Ufundować 100 badań USG piersi
  • Przeprowadzić 200 darmowych badań palpacyjnych wykonanych przez lekarzy onkologów z CZMP
  • Zorganizować 200 lokalnych akcji szkoleniowych i spotkań prowadzonych przez Ambasadorki Fundacji
  • Przeszkolić 400 uczennic i studentek w regionie łódzkim
  • Przekazać nieodpłatnie 13 000 maseczek ochronnych potrzebującym organizacjom w okresie pandemii
  • Wyszkolić i wyposażyć w materiały edukacyjne ponad 100 brafitterek w całej Polsce
     

Bielizna, którą nosimy, jest czymś bardzo osobistym. Dlatego też jesteśmy dumni z faktu, że bielizna Corin nie tylko dodaje pewności siebie i komfortu, ale także zachęca do propagowania pozytywnych wartości. Przekazując 1% ceny każdego zakupionego produktu na działalność Fundacji „Zdrowy Biust”, dajemy Ci możliwość uczestniczenia w tej drodze do zmiany świata na lepsze.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś częścią naszej misji społecznej i za Twoje zaangażowanie w życie naszej Fundacji Zdrowy Biust. 

Wspólnymi siłami dokonujemy wyborów, które mają znaczenie i wspieramy tych, którzy działają na rzecz naszego wspólnego dobra jakim jest ZDROWIE!