Skip to main content

W tym roku firma Corin obchodzi 25 urodziny!

Sierpień od lat jest ważnym dla firmy Corin miesiącem, przypominającym o długiej historii jej działalności. Jednak ten tegoroczny jest wyjątkowy – w tym roku firma Corin obchodzi 25 urodziny!

25 - można myśleć wiele i niewiele… Jednak sięgając pamięcią do 1996 roku, to dzisiaj CORIN funkcjonuje w zupełnie innym świecie i jest w zupełnie innym miejscu.

Od tych 25-ciu lat moda intymna ewaluuje w iście kobiecym tempie. I jak szybko zmieniają się kobiece oczekiwania i potrzeby, tak szybko determinują Corin do przeobrażeń i doskonalenia swojej produkcji.

Pod wodzą Barbary i Mariusza Hanczka, dostosowując się do reguł, zasad, mody, wymagań powstają biustonosze, z roku na rok coraz bardziej idealne. Corin to ćwierć wieku ciągłej , czasami żmudnej pracy i codziennego wysiłku. Wszystko po to, aby dać kobietom bieliznę najbardziej komfortową i piękną, dopasowaną do ich ciał i stylu życia. Doskonalenie procesu produkcji bielizny, doświadczenie nabierane z każdym centymetrem użytych do jej uszycia nici i metrem materiału daje kobietom coraz wygodniejszy, zdrowszy i piękniejszy biustonosz.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie one same. 

To Wy – kobiety - motywujecie do działania, kreujecie i zmieniacie modowy świat bielizny.

Historia się toczy, czas biegnie, Corin nie starzeje się tylko dojrzewa, jest w świetnej kondycji i nie zamierza poprzestać na dotychczasowych sukcesach. Nowe wyzwania i pomysły wyznaczają właściwy kierunek, a więc - cała naprzód! Ku nowej przygodzie!